KIRSAÇLI, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Ana Sayfa » HABERLER » KIRSAÇLI, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!

Diyarbakırlı iş adamı Mehmet Ali KIRSAÇLI, parti teşkilatından ve çevresinden gelen yoğun istek üzerine AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığına 25. dönem milletvekili aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

mehmet-ali-kirsacli-ak-parti-aday-adayligi-secim-diyarbakir-diyarbekirPartililerin ve sevenlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen başvuruda KIRSAÇLI önemli açıklamalarda bulundu. Partiye yapılan yoğun aday adaylığı başvurusunu değerlendiren KIRSAÇLI, “AK PARTİ, Ülkemiz ve şehrimiz için büyük şans best way to lose weight quickly. Bu anlamda ülkemize ve milletimize hizmet etmek isteyen arkadaşlarımızın Partimiz çatısı altında bütünleşmek istemesi, partimizin bugüne kadar yapmış olduğu politikaların doğruluğunu göstermiştir. Bu büyük oluşumun çatısı altında genç kardeşlerimizi görmek bizleri umutlandırmıştır. Önemli olan aday adaylarımızın kendileri için değil, partimiz ve Diyarbakır için çalışıp politikalar üretmesidir. Bireysel çalışmalardan ziyade partinin vizyonunu taşıyabilmesidir. Ülke olarak çok hassas bir dönemden geçmekteyiz. Bu dönemde herkesin daha dikkatli ve ılımlı olması gerekmektedir. Birbirimizi anlamaya ihtiyacımız var, vatandaşlarımızın sorunlarını dile getirmemiz gerekiyor, çözüm sürecinin zarar görmemesi gerekiyor. Vatandaşlarımızı ve şehrimizi iyi temsil etmemiz gerekiyor. Tüm bunların bilincinde olarak yalnızca milletvekili olarak değil, partinin herhangi bir neferi olarak da bu ülkeye hizmet etmeye çocuklarımıza barış dolu umutlu günler için çalışmaya hazırız. Aday adaylığı sürecinden sonra, temayül yoklaması ve genel merkez mülakatımızın değerlendirmeleri sonucunda aday listelerimiz sonuçlanacaktır.  Amacımızın en az 400 milletvekili çıkarmak olduğunu unutmayalım. Aday gösterilmeyen diğer arkadaşlarımızın da seçim süreci boyunca partiye destek olması gerekiyor” dedi.  Çözüm sürecine ciddi katkısı olan KIRSAÇLI, teşkilat arkadaşlarına “Bu sürecin devam edebilmesi ve sağlıklı bir şekilde sonuçlandırılması için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor, bu sürecin sonunda kazanan ülkemiz ve şehrimiz olacaktır” diye ekledi.

mehmet-ali-kirsacli-ak-parti-aday-adayligi-secim-diyarbakir-diyarbekir

Partinin kuruluşundan itibaren aralıksız tüm dönemlerde, partinin birçok biriminde görev alarak görevlerini başarıyla teslim etti. Mahalle temsilciliği görevinden, İlçe koordinatörlüğü, SKM birim başkanlığı, İl Başkan yardımcılığı, İlçe başkanlığı, Üst kurul delegesi… gibi partinin birçok biriminde elde ettiği başarılarla, parti il ve ilçe teşkilatlarının güvenini aldı ve tabanın sesi oldu. Kamu, Ticaret ve Siyaset hayatında her zaman yaptığı işlerde iz bırakan, birçok alanda topluma öncülük ederek toplumda güvenilirliği ve mütevaziliğiyle ön planda olarak, her kesimden insanı kucakladı. Diyarbakır’ın ve Diyarbakır halkının sorunlarını iyi bildiğini belirterek “Şehrimize ve halkımıza yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Teşkilat arkadaşlarımıza desteğimiz tam bu seçimi de anlımızın AK’ıyla kazanacağımıza inanıyorum” diyerek seçim çalışmalarının ülkemize ve milletimize hayırlı olması temennisinde bulundu. (18.02.2015)

mehmet-ali-kirsacli-ak-parti-aday-adayligi-secim-diyarbakir-diyarbekirmehmet-ali-kirsacli-ak-parti-aday-adayligi-secim-diyarbakir-diyarbekirmehmet-ali-kirsacli-ak-parti-basvurukirsacli-adaylik1

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GENEL BAŞKANI

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

FACEBOOKTA BİZ